درباره ما

atlasگروه اطلس با سرمایه فکری ، مادی و معنوی سهامداران این شرکت و به مدد تلاش و کوشش های شبانه روزی جمعی از مهندسین و متخصصین ایرانی به منظور تولید انواع سنگهای ساختمانی در سال 1342 شروع به کارنمود. شرکت با به کارگیری دانش فنی روز و همکاران متخصص و دلسوز خود، در حال حاضر به عنوان یک شرکت پیشتاز و نوآور در صنعت تولید سنگهای ساختمانی ایران مطرح است و از آن می توان به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های ایران در زمینه صنعت سنگ ساختمان نام برد همچنین گروه معادن اطلس آمادگی خود را جهت صادرات سنگ كوپ به كشورهای خاورمیانه و حاشیه خلیج فارس و كشورهای اروپایی،كشورهای چین ، ژاپن، مالزی اعلام میدارد.

مدیریت شرکت با باور این دو شعار که کیفیت مسیر ماست نه مقصد ما و همواره حق با مشتری است، خط مشی کیفیت و ایمنی خود را با اطمینان از جلب رضایت مشتری با برآورده سازی کیفیت مطلوب و تاثیر گذار بر زندگی مشتری قرار داده است گروه تولیدی صنعتی كارخانجات اطلس با تجربه پنجاه ساله در شاخه های مختلف صنعت سنگ ، اکنون با تولید وفرآوری انواع سنگ ، زیباترین سنگهای ساختمانی را از دل معدن های وابسته به گروه كه شامل ، تراورتن ابگرم ، تراورتن دره بخاری مرمریت میمه، مرمریت سنجه باشی تراورتن دیزه ای ،كریستال مزاین می باشد برای صنعت ساختمان کشور عزیزمان ایران به ارمغان آورده است.

ما مفتخر به همکاری با مهندسین ومعماران و همچنین کلیه دست اندرکاران ساختمان می باشیم. و هم اكنون نیز در چندین پرژه مهم به عنوان تامین كننده سنگ در حال انجام وظیفه می باشیم. هدف ما ارایه محصولات جدید و منحصر به فرد و همینطور ارایه خدماتی نوین می باشد امید است با عنایت خداوند متعال بتوانیم گامی هر چند کوچک برای نیل به اهداف بزرگ هم وطنان بزرگوارمان برداریم. همچنین گروه آمادگی فروش و صادرات سنگ پلاك در تمامی ابعاد را چه در داخل و چه در خارج كشور اعلام میدارد. استفاده از ماشین آلات مدرن و تمام اتوماتیک ، بهره گیری از نیروهای جوان و متخصص و بکارگیری تجارب 50 ساله مسئولین آن موجبات ارتقا سطح کیفی محصولات این مجتمع صنعتی را فراهم آورده است . همچنین در راستای مکانیزه نمودن صنعت سنگ با هدف اشتغال زایی و توسعه صادرات غیر نفتی گروه معادن و کارخانجات اطلس ، با استفاده از تکنولوژی روزدنیا وبا با بهره گیری از پرسنل مستعد و با تجربه و همکاری با شرکتهای معتبر دنیا کلیه عملیات فرآوری سنگ را با استانداردهای روز دنیا و با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات به روز که به شرح ذیل میباشد ارائه میدهد. استفاده از سه خط فرآوری تایل تمام اتوماتیک استفاده از یک خط اسلب تمام اتوماتیک بهره گیری از نیروی ماهر و مجرب در جهت رنگ بندی و بسته بندی سنگ.

 

کاتالوگ محصولات

 

جهت دریافت کاتالوگ محصولات صنایع سنگ اطلس روی آیکون زیر کلیک نمایید.

 

کاتالوگ محصولات

تماس با ما

آدرس: محلات، دو راهی آبگرم، قطب صنعتی صدریه، صدریه 6،صنایع سنگ اطلس

 

خط ویژه :

44 11 23 43 086

تلفن همراه:

  9181659090-  09126854175

پست الكترونيكی:

AStoneF@Hotmail.com